• Žiemos taurė 2015

TRADICINIO KARATE TURNYRO "WINTER CUP 2015" REGLAMENTAS

DATA: 2015 m. SAUSIO 24 d. (šeštadienis), 10.00 val. - oficialus varžybų atidarymas, atrankinės varžybos, finalai, apdovanojimai.

VIETA: M. Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius

TIKSLAI: suburti tradicinio karate sportininkus, klubus; plėtoti tarptautinius santykius; skatinti draugišką, nuoširdų bendravimą tarp praktikuojančių tradicinį karate; pasikeisti patirtimi; populiarinti tradicinį karate Lietuvoje; sudaryti sąlygas tobulinti įgūdžius didelio meistriškumo sportininkams, teisėjams.

TAISYKLĖS: ITKF (Tarptautinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

APSAUGOS: Jiuy/Ko-go kumite privaloma: ITKF kumite pirštinės, kapos. Galimi: bandažai (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

REGISTRACIJA: iki sausio 18 d. užsiėmimų metu pas savo klubo instruktorius, e-paštu: [email protected] arba telefonu 87617810, 867675239

DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik LTKA klubai - nariai ir svečiai iš užsienio, klubai - nacionalinių tradicinio karate organizacijų priklausančių ITKF, nariai. Visų sportininkų kyu turi būti užregistruoti LTKA ar nacionalinėse tradicinio karate federacijose, dan'ai ITKF.

TEISĖJAI: teisėjauja tik LTKA nacionalinės ar ITKF tarptautinės kategorijos teisėjai, turintys galiojančias teisėjų licenzijas išduotas LTKA ar ITKF.

AMŽIAUS GRUPĖS IR RUNGTYS