• Apie klubą

Tradicinio karate do klubas „Danas“ įkurtas 2003 m. yra Lietuvos tradicinio karate asociacijos (LTKA) narys. Narystė asociacijoje suteikia teisę klubo sportininkams dalyvauti oficialiuose Lietuvos, Europos ir Pasaulio tradicinio karate čempionatuose.

Mūsų klubas vienija žmones, kurie domisi tradiciniu karate. Daugiausiai užsiėmimus lanko vaikai ir jaunimas, tačiau dažnai karate keliu renkasi eiti ir suaugusieji žmones, taigi klubo narių amžius yra nuo 5 iki 67 metų.

Įdomu yra tai, kad į mūsų klubo renginius susirinkę žmonės, dažnai susitinka su draugais ir giminaičiais iš skirtingų Lietuvos miestų, nes klubas savo veiklą vykdo ne viename Lietuvos mieste: Vilniuje, Panevėžyje, Velžyje, Utenoje ir Ukmergėje. Kitiems, tai puiki galimybė susirasti dar daugiau bendraminčių visoje Lietuvoje.

Pagrindinė klubo veikla – tradicinio karate treniruotės, seminarai, varžybos ir sporto stovyklos, tačiau klubo tikslas ne tik fiziškai ugdyti sportininkus. Mes stengiamės, kad tradicinis karate padėtų žmogui tobulėti ir kaip asmenybei. Tuo tikslu klube yra organizuojami įvairūs papildomo ugdymo renginiai: žygiai, ekskursijos, seminarai, išvykos. Šiuose renginiuose visuomet kviečiami dalyvauti ne tik klubo sportininkai, bet ir jų šeimų nariai, draugai ir giminaičiai.

Šiuo metu klube dirba du profesionalūs instruktoriai, kurie nuolatos tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją įvairiuose LTKA, ITKF (tarptautinė tradicinio karate fedracija), Vilniaus pedagoginio universiteto, Kauno kūno kultūros universiteto ir kitų kompetentingų organizacijų ir institucijų organizuojamuose kursuose bei seminaruose.

Klubas yra paruošęs daug sportininkų, kurie sėkmingai dalyvauja ir užima prizines vietas aukščiausio lygio tradicinio karatė varžybose bei čempionatuose Lietuvoje ir užsienyje.

Tradicinio karate do klubas „Danas“ – didžiausias tradicinio karate klubas pagal geografinį išsidėstymą Lietuvoje ir vienas didžiausių pagal jame sportuojančių žmonių skaičių. Mūsų klubas - vienas iš seniausių, giliausias tradicijas, ir didelę patirtį turinčių tradicinio karate klubų Lietuvoje. Visi (vaikai, jaunimas, suaugę), kurie domisi tradiciniu karate, nori dirbti ir pramogauti, tobulėti ir augti kartu - laukiami mūsų klube.

Daugiau informacijos apie klubo veiklą galite rasti mūsų klubo DIENORAŠTYJE