• 1,2 procentų parama klubui

Gerbiami tėveliai, jei dar neturite, ar nežinote kam skirti 1,2% pajamų mokesčio dalį, juos galite skirti Jūsų vaiko lankomam karate klubui „Danas". Jūsų skirtą mokesčio dalis klubui yra labai reikšminga.

Mūsų klubas yra paramos gavėjas. Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti klubui reikia užpildyti specialią formą FR 0512 v4 ir ją pristatyti valstybinei mokesčių inspekcijai. Būsime labai dėkingi už Jūsų paramą.

Reikalinga informacija pildant Valstybinės mokesčių inspekcijos formą:

1 laukelyje - savo asmens kodą.
    2 laukelyje - telefono kodą ir numerį.
    3V laukelyje - vardą.
    3P laukelyje - pavardę.
    4 laukelyje - adresą.
    5 laukelyje - įrašyti praėjusius metus (pvz.:2021-ais metais rašome 2020-us metus).
    6S laukelį pažymėti ženklu „X".
    E1 laukelyje - skaičių 2.
    E2 laukelyje - 183240992 (karate klubo „Danas" įmonės kodas).
    E3 laukelis - nepildomas.
    E4 laukelyje
    - 1,2 (prašomą pervesti pajamų mokesčio dalis).
    E5 laukelyje - mokesčio dalį galima skirti iki  (pasirinkite kokiam laikui) metų.
    Anketos apačioje - pasirašykite (jei pildote elektoriniu būdu - pasirašyti nereikia).

1. ELEKTRONINIU BŪDU TAI GALITE PADARYTI TAIP:
    1.1. Prisijungti prie savo e-bankininkystės ir pasirinkti: E-paslaugos -> Deklaravimas -> VMI e. deklaravimas.
    1.2. Tuomet spustelėkite mygtuką "Sutinku" ir atsidariusiame naujame lange pasirinkikite "Prisijungti prie EDS". Būsite nukreipti į VMI Elektroninio deklaravimo sistemą.
    1.3. Iš meniu dešinėje pusėje pasirinkite "Paramos skyrimas".
    1.4. Atsivėrusiame puslapyje, ties skiltimi "Forma pildymui", spustelėkite ant gaubliuko piktogramos, kad galėtumėte užpildyti formą internetu.
    1.5. Suveskite reikalingus duomenis, kaip surašyta šiame puslapyje viršuje.
    1.6.  Spustelėkite mygtuką "Pateikti" puslapio viršutiniame meniu.

2. JEI ELEKTRONINIU BŪDU FORMOS PILDYTI NETURITE GALIMYBĖS, TAI GALITE:
    2.1. atsispausdinti, užpildyti ir perduoti savo treneriui šią fromą: FR0512 V.4

Dėkojame už Jūsų paramą!

Jei kiltų klausimų dėl formos pildymo, prašome kreiptis el. paštas [email protected] arba
    tel.: (8-676)17810