• Informacija važiuojantiems į stovyklą

  Stovykla prasidės liepos 3 dieną, sekmadienį. Visi stovyklautojai renkasi Vilniaus geležinkelio stotyje, prie pagrindinio įėjimo, 13.30 val.

  Su savimi stovyklautojai turi turėti: moksleivio pažymėjimo kopiją arba gimimo liudijimo kopiją, kimono, higienos reikmenis, rankšluosčius, šortus, maikutes (4-6 vienetai), kepures nuo saulės, rūbus vėsesniam orui (ilgos kelnės, sportinė avalynė, sportinis megztukas, kojinės - 4 poros), aprangą nuo lietaus (striukė arba lietpaltis, arba politeleninis apsiaustas), prožektorių.

  Taip pat galima pasiimti laisvalaikiui skirtus daiktus: stalo žaidimus, meškeres, kamuolius ir žinoma geras idėjas.

  Vyksime traukiniu iki Pailgio ežero. Išlipę Pailgio stotelėje, daiktus krausime į mūsų laukiantį transportą ir siųsime į stovyklavietę, patys iki stovyklos eisime pėstute. Su savimi turėkite mažas kuprines kur galėtumėte įsidėti vandens atsigėrimui ar sumuštinį bei aprangą nuo lietaus, tam atvejui jei prasidėtų lietus. Susipažinsime su Pailgio ežero gamtovaizdžiu. Kelionė truks apie valandą.

  Pasiekę stovyklą turėsime vakarienę bei laiką įsikūrimui. Nepastebėsime kaip prabėgs laikas stovykloje ir teks grįžti namo.

  Į Vilniaus traukinių stotį grįšime liepos 9-ą dieną, šeštadienį 17.08 val.

  Informacija į stovyklą VYKSTANTIEMS SAVU TRANSPORTU:

  Iš Vilniaus važiuojam Nemenčinės, Pabradės, Švenčionių kryptimi. Pravažiuojam Nemenčinę ir 36-ame kelio ženklo kilometre pamatysite nuorodą "Družiliai 3 km", sukame į dešinę (asfaltuotas miško keliukas). Pravažiavus 1.4 km kelias šakojasi, laikomės kairės ir nuo šio posūkio važiuojam dar apie 1 km kol privažiuojam traukinio bėgius. Kirtus traukinio bėgius važiuojam dar 2 km keliu kol kairėje pusėje pamatysite žalią ženklą "Saulėtas kampelis", sukam į kairę ir asfaltuotu miško keliuku važiuojam 1.3 km kol privažiuosite stovyklavietę. Tikimės, kad pataikėte į mūsų stovyklavietę:)

  Iškilus klausimams, skambinkite tel.: 8 676 17810, Norbertas. Stovyklavietėje telefono ryšys yra labai prastas, todėl nesijaudinkite jei nepavyks prisiskambinti vaikams. Kiekvieną dieną bandysim surasti vietą, kad vaikai informuotų tėvelius kaip sekasi.

  Grižti atgal