• Vaikų ir jaunimo taurė "Winter Cup 2016" Vilnius. Kviečiame registruotis ir dalyvauti

Visiems laukiantiems, džiugiai pranešame, kad šiandien gavome informaciją apie artėjantį turnyrą "Winter cup 2016". Turnyras įvyks vasario 6 d. (šeštadienį) M. Romerio universitete (Ateities g. 20 Vilnius). Daugiau informacijos pateiksime artimiausiu metu. Kviečiame ruoštis ir po truputi registruotis pas savo trenerius.

DATA: 2016 m. VASARIO 6 d. (šeštadienis), 10.00 val. - oficialus varžybų atidarymas, atrankinės varžybos, finalai, apdovanojimai.

VIETA: M. Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius

TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

APSAUGOS: Jiuy/Ko-go kumite privaloma: dantų apsaugos - kapos. Rekomenduojama: bandažai (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

REGISTRACIJA: Treniruočių metu pas savo instruktorius iki sausio 28 d.

DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik LTKA klubai - nariai ir svečiai iš užsienio, klubai - nacionalinių tradicinio karate organizacijų priklausančių WTKF, nariai. Visų sportininkų kyu turi būti užregistruoti LTKA ar nacionalinėse tradicinio karate federacijose, dan'ai WTKF.

TEISĖJAI: teisėjauja tik LTKA nacionalinės ar WTKF tarptautinės kategorijos teisėjai, turintys galiojančias teisėjų licenzijas išduotas LTKA ar WTKF. A ir B klasės teisėjai privalo dėvėti hakamą ir mėlyną viršutinę karate gi dalį.

PROTESTAI: protestai priimami tik pateikus juos pagal WTKF taisyklėse numatomas procedūras.

DALYVIŲ STARTINIAI MOKESČIAI:
    Individualus startas (kata, kumite) - 20 Eur

AMŽIAUS GRUPĖS IR RUNGTYS:
    [parsisiųsti]