• Vaikų ir jaunimo taurė "Winter Cup 2016" Vilnius. Kviečiame registruotis ir dalyvauti

  Visiems laukiantiems, džiugiai pranešame, kad šiandien gavome informaciją apie artėjantį turnyrą "Winter cup 2016". Turnyras įvyks vasario 6 d. (šeštadienį) M. Romerio universitete (Ateities g. 20 Vilnius). Daugiau informacijos pateiksime artimiausiu metu. Kviečiame ruoštis ir po truputi registruotis pas savo trenerius. 

  DATA: 2016 m. VASARIO 6 d. (šeštadienis), 10.00 val. - oficialus varžybų atidarymas, atrankinės varžybos, finalai, apdovanojimai.

  VIETA: M. Romerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius

  TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

  APSAUGOS: Jiuy/Ko-go kumite privaloma: dantų apsaugos - kapos. Rekomenduojama: bandažai (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

  REGISTRACIJA: Treniruočių metu pas savo instruktorius iki sausio 28 d.

  DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik LTKA klubai - nariai ir svečiai iš užsienio, klubai - nacionalinių tradicinio karate organizacijų priklausančių WTKF, nariai. Visų sportininkų kyu turi būti užregistruoti LTKA ar nacionalinėse tradicinio karate federacijose, dan'ai WTKF.

  TEISĖJAI: teisėjauja tik LTKA nacionalinės ar WTKF tarptautinės kategorijos teisėjai, turintys galiojančias teisėjų licenzijas išduotas LTKA ar WTKF. A ir B klasės teisėjai privalo dėvėti hakamą ir mėlyną viršutinę karate gi dalį.

  PROTESTAI: protestai priimami tik pateikus juos pagal WTKF taisyklėse numatomas procedūras.

  DALYVIŲ STARTINIAI MOKESČIAI:
  Individualus startas (kata, kumite) - 20 Eur

  AMŽIAUS GRUPĖS IR RUNGTYS:
  [parsisiųsti]

  Grižti atgal