• „Danas“ nugalėjo „Samurajaus taurės“ komandinėje įskaitoje

Vilniuje įvyko tradicinis turnyras „Samurajaus taurė“, o geriausiai jame sekėsi „Dano“ sportininkams. Komandinėje įskaitoje „Danas“ surinko 38 taškus ir tvirtai užėmė pirmąją vietą. Mūsų klubui atstovavo 29 sportininkai iš Vilniaus, Ukmergės, Anykščių ir Utenos, jie iškovojo 19 prizinių vietų.

Itin gerai sekėsi 1993-1995 m. gimusioms merginoms, kurios kumite rungtyje užėmė visas prizines vietas, o katoje varžovėms užleido tik trečiąją vietą. Abiejų rungčių čempione tapo Justė Baltrušaitytė (Vilnius), Jurita Vaicekauskaitė (Anykščiai) užėmė antrąją vietą kata ir trečiąją kumite rungtyse, o kumite rungties sidabras atiteko Miglei Ščerbinskaitei (Anykščiai).

2001-2002 metais gimusių vaikinų grupėje nuo 6 kyu niekas neprilygo abejose rungtyse triumfavusiam „Dano“ sportininkui Deividui Balinskui (Vilnius). Suaugusiųjų kata rungtyje čempionu tapo mūsų klubo prezidentas Norbertas Motiejūnas.

Abejose rungtyse sidabro apdovanojimais pasipuošė Erika Meškelytė (Vilnius; 1999-2001) ir Denisas Balinskis (Vilnius; 1993-1995). Antrosiomis vietomis taip pat džiaugėsi Gediminas Kaveckas (Vilnius; kata; 2001-2002; nuo 6 kyu), Daumantas Skapas (Ukmergė; kata; 1998-1999; iki 6 kyu), Niko Amirgulašvilis (Vilnius; kumite; 1996-1997; iki 6 kyu), o trečiosiomis – Justina Udraitė (Utena; kata, gimusios 1992 m. ir vyresnės), Liudas Vaitiekūnas (Vilnius; kata; 2000-2001; iki 6 kyu), Marijus Jacevičius (Utena; kata; 1998-1999; iki 6 kyu) ir Giedrius Motiejūnas (Anykščiai; kata; suaugusieji).

„Nuo Naujųjų metų dirbome gana įtemptai, dalyvavome kontrolinėse varžybose Latvijoje. Visos pergalės jaunumui yra svarbios, tačiau jų nepervertiname, šie startai yra tik nuoseklus pasirengimas Lietuvos čempionatui – svarbiausiam Lietuvos tradicinio karate metų renginiui“, - turnyro rezultatus komentavo „Dano“ prezidentas N. Motiejūnas.

Lietuvos tradicinio karate čempionatas vyks gegužės pabaigoje, iki tol „Dano“ nariai dar dalyvaus tarptautiniame seminare, kurį balandžio 16-17 dienomis ves 7 dano meistras lenkas Wlodzimierzas Kwiecinskis.