• Kviečiame rugpjūčio 5-10 dienomis į Tradicinio karate vasaros stovyklą "Auksinė giria", prie Asvejos ežero, Dubingiai 2018

  Kviečiame didelius ir mažus tradicinio karate entuziastus, karatistus, ir šiaip prijaučiančius! 5 vasaros dienas praleisime vasaros stovykloje besitreniruojant tradicinį karate, poilsiaujant ir pramogaujant gamtoje prie Asvejos ežero!!! Puikiai įrengtoje stovyklavietėje "Auksinė giria"! 

  STOVYKOS DATA: rugpjūčio 5-10 dienomis. 

  GYVENIMO SALYGOS: Gyvensime mediniuose, gerai įrengtuose nameliuose, su WC ir dušais. Sportuosime puikioje salėje,

  MAITINIMAS: 3 kartus per dieną (maistas - kokybiškas, porcijos ne per mažos ir sportininkams ir kartu stovyklaujantiems tėveliams)

  REGISTRACIJA: kuo greičiau tuo geriau ;) Vietų skaičius ribotas!

  KĄ PASIIMTI Į STOVYKLĄ: kimono, sportinę aprangą (sportuoti lauke), aprangą šiltam orui, aprangą vėsesniam orui, stalo žaidimų, gertuvę arba buteliuką geriamam vandeniui, asmenines sporto priemones (svarelius, apsaugas, šokdynes ir pan.), šiek tiek pinigų (pvz. ledams). Asmens higienos priemones. 

  KO NEIMTI Į STOVYKLĄ: triukšmo šaltinių (kolonėlių, garsą skleidžiančių žaidimų ir panašių dalykų), menkaverčio maisto (bulvių traškučių, gazuotų gėrimų ir panašaus maisto). 

  VYKIMAS Į STOVYKLĄ: savu transportu, jei neturite kaip nuvykti kreipkitės - suorganizuosime ;)

  Jei turite papildomų klausimų dėl stovyklos - kreipkitės į savo karate mokytojus. 

  Iki susitikimo stovykloje!

   

  Grižti atgal