• Tradicinio karatė varžybos Žiemos Taurė 2020. PAPILDYTA - startų laikas

Dalyvauti gali visi mūsų klubo nariai kurie moka bent vieną katą, pvz. balto diržo Taiki-Yoku-Shodan. Toliau pateikiame varžybų reglamentą:

DATA: 2020 m. VASARIO 8 D. (ŠEŠTADIENIS) 12.00 val. prasidės oficialus varžybų atidarymas, atrankinės varžybos, finalai. Apdovanojimai vyks varžybų metu, po kiekvienos amžiaus grupės kovų pabaigos.

VIETA: LE Universiteto sporto salė (Studentų g. 39, Vilnius 08106)

TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

REGISTRACIJA: iki vasario 2 d. pas savo kararte mokytoją.

DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik LTKA klubai – nariai ir svečiai iš užsienio, klubai - nacionalinių tradicinio karate organizacijų priklausančių WTKF ar WBKA nariai. Visų sportininkų kyu turi būti užregistruoti LTKA ar nacionalinėse tradicinio karate federacijose, dan’ai WTKF arba WBKA.

TEISĖJAI: teisėjauja tik LTKA nacionalinės ar WTKF/WBKA tarptautinės kategorijos teisėjai, turintys galiojančias teisėjų licenzijas išduotas LTKA ar WTKF/WBKA.

DALYVIŲ STARTINIAI MOKESČIAI: 30 Eur nepriklausomai nuo pasirinktų rungčių skaičiaus.

APDOVANOJIMAI: Specialiai gaminti renginiui medaliai, diplomai, prizai, taurės.

VARŽYBŲ RUNGTYS PAGAL AMŽIAUS GRUPES: