• Kviečiame į Tradicinio karate seminarą su 5 dan'o meistru Giedriumi Dranevičiumi (Lietuva)

GIEDRIUS DRANEVIČIUS

LTKA (Lietuvos tradicinio karate asociacijos) prezidentas, Lietuvos tradicinio karate nacionalinės rinktinės vyr. treneris, išugdęs tradicinio karate sportininkų garsinančių Lietuvą aukščiausio lygio tarptautiniuose turnyruose, bei mokytojų toliau tęsiančių tikrojo senojo karate tradicijas. Meistras daugiau nei 20 metų kasdieną praktikuojantis tradicinį karate, nuolatos besistažuojantis Europoje ir JAV pas geriausius šios srities mokytojus.
    G. Dranevičiaus paskaitų klausosi Lietuvoje ir Pasaulyje žinomų įmonių atstovai tokie kaip: „Bitė Lietuva", „Kalnapilis", „Baltnet", Rotary klubai, „DnB Nord", „Invalda", „Philip Morris Lietuva", „Eurovaistinė" ir kt.

APIE SEMINARĄ
    Seminarą sudarys dvi dalys: teorinė ir praktinė. Teorinė dalis skirta tiek studijuojantiems šį kovos meną, tiek norintiems su juos susipažinti iš arčiau žmonėms, sužinoti ar viskas yra tiesa, ką teko girdėti apie karate, išsiaiškinti ko mokomasi per užsiėmimus ir ko siekia tradicinį karate studijuojantys žmonės

Antroji dalis - tai praktiniai užsiėmimai besimokantiems tradicinio karate.

DATA
    2012 gruodžio 9 d.

VIETA
    CIDO ARENA, Parko g. 12, Panevėžys (vieta žemėlapyje)

LAIKAS
    10:00 - 11:30 - paskaita apie tradicinį karate: tradicinis karate - kas tai?, tikslai, pritaikymas gyvenime.
    11:30 - 13:00 - praktiniai užsiėmimai
    13:00 - 14:00 - pietų pertrauka
    14:00 - 15:30 - praktiniai užsiėmimai

REGISTRACIJA
    Iki gruodžio 3 d. pas klubo instruktorius, susimokant registracijos mokestį, bei nurodant ar bus reikalingas transportas. Transporto kaina - 40 lt.

DAUGIAU INFORMACIJOS
    867617810 (Norbertas)