• Sausio 4 dieną baigėsi mūsų klubo žiemos stovykla, Cesis, Latvijoje. Nuo pirmadienio grįžtame į treniruotes įprastu grafiku

Į žiemos stovyklą klubo sportininkai, draugai ir tėveliai išvyko sausio 2 dienos rytą - autobusas iš Vilniaus išvyko apie 7.00 val. Važiavome per Molėtus, Uteną į Cesis miestuką, Latvijoje. Pakeliui į Cesį, užvažiavome į Siguldą, kur išbandėme bobslėjaus nusileidimo trąsą. Tikrai nemažai įspūdžių sukėlė leidimasis kilometro ilgio profesionalia bobslėjaus trąsa. Apie 16.00 val. apsigyvenom "Priekuli" hostelyje, pavalgėm ir išėjom į šalia esantį laisvalaikio centrą, kur vyko karate treniruotė. Po treniruotės - pramogos baseinuose (vyresni maudėsi puikiame 25 metrų ilgio baseine, aplankė pirtis, o mažieji pramogavo mazesniame, bet turinčiame įvairias sroves, baseine. Į nakvynės vietą visi grįžome apie 22.00 val. Po naktipiečių suvalgymo, visi sugulė ilsėtis.

Sausio 3-oji: pusryčiai 9.00 val. Treniruotė 10.00 val.: sportininkai vienoje laisvalaikio centro salėje treniravosi karate, kitoje salėje tėveliai turėjo galimybę išbandyti jogos pratybas. Po treniruotės pietūs - 12.00 val. 13.00 val. visi išvykstame į ekskursiją po Cesis miestelio pilis. Gidės pasakojimai apie Latvijos istoriją, pilių atsiradimą, lietuvių ir latvių kaiminystę ir pilių apžiūrėjimas puikiai tiko penktadienio popietei. Po ekskursijos po pilis, sėdam į autobusą ir važiuojam į Siguldą - slidinėjimas lygumų trąsoje. Taip, sniego nebuvo, bet Siguldoj atsidariusi vienintelė Pabaltyje dirbtinė trasą, kuri dirbtinai šaldoma nuo lapkričio 15 dienos. taigi slidinėjom ant pernykščio sniego, kuris išsaugomas irgi specialiais būdais. Nors daug kam galėjo pasirodyti, kad slidinėti lygumų slidėmis nieko sudėtingo - tik užlipus ant slidžių pasidarė aišku, kad teks pasimokyti. nors jau buvo vakaras, tačiau apšviesta trąsa, puiki aplinka, naujas inventorius nuteikė šauniam laiko praleidimui. 18.30 val sėdam į autobusą ir grįžtame vakarieniauti. Po vakarienės visi į vakarinę treniruotę, o po jos - atrakcijos ir poilsis baseine. Nors diena ir buvo aktyvi, grįžus po baseino į nakvynės vietą, į lovas dar neskubėjom - naktipiečių suvalgymas, kalbos, stalo žaidimai ir šiaip ne taip trenerių nuvaromi į lovas :)

Sausio 4-oji: pusryčiai 9.00 val. Treniruotė 10.00 val. Pietūs 11.30 val. Po pietų susidedam daiktus ir išvykstame į Rygą. Tik išvažiavus iš Cesis miestuko, pradeda stipriai lyti, neaišku kaip čia bus Rygoje su ekskursija. Tačiau prieš Rygą lietus aprimsta. Pasiekiame Rygos centrą, kur tik išlipus iš savo autobuso, randame "Tour bus Riga", į kurį greit sulipame ir apvažiuojame ne tik Rygos senamiestį, bet aplankome ir kitą Dauguvos upės pusę. Grįžę į senamiestį užeiname į Latvijos istorijos ir laivininkystės muziejų. Apžiūrėję šio muziejaus ekspozicijas, išklausę gido pasakojimų, sėdame į savo autobusą ir vykstame namų link, bet dar ne namo. 17.40 val įvažiuojame į senovinių automobilių muziejų, esantį Bauskės mieste. Turime tikrai įdomų pasakojimą apie automobilius, kaip juos prižiūri, kad su jais dar kartais važiuojama į parodas. Po automobilių muziejaus aplankymo užkandame ir belieka pasiekti namus. 23.30 val. paskutiniai stovyklautojai parvyksta namo.

Ne vienas tikriausia pagalvojo: "kaip gerai, kad sausio 5-a - sekmadienis:) O mes sakome - iki kitų susitikimų!

Akimirkos iš stovyklos: https://www.youtube.com/watch?v=_ujxLTL5JTQ#t=17