• Pasirengimą pasaulio čempionatui trikdo traumos

Pasaulio tradicinės karatė čempionate dalyvausiančiam klubo „Danas“ prezidentui Norbertui Motiejūnui pasirengimo planus sujaukė trauma. 2010 m. Lietuvos kumitė rungties čempionas ir katos bei fuku-go rungčių vicečempionas per treniruotę patyrė kojos traumą.

„Buvo sutrenktas raumuo, - pasakojo sportininkas. - Dėl traumossavaitę negalėjau sportuoti, dabar viskas jau geriau, nors skausmą darjaučiu“.

Dėl kirkšnies sausgyslės patempimo iš visų jėgų kurį laikąsportuoti negalėjo ir kitas pasaulio čempionate dalyvausiantis Lietuvosatstovas - Vadimas Akimovas. Šiandien sportininkai atnaujins bendrastreniruotes.

„Tikimės, kad mūsų pasirodymui pasaulio čempionate traumos labaineigiamos įtakos neturės, nors geriau, be abejo, taip pat nebus“, - sakėklubo „Danas“ prezidentas N. Motiejūnas.

2010 metų pasaulio tradicinės karatė čempionatas lapkričio 12-14d. vyks Kuritibos (Curitiba) mieste Brazilijos pietuose. Į pasauliočempionatą N. Motiejūnas ir V. Akimovas išvyks lapkričio 9-ąją.