• Panevėžyje vyko tradicinio karate seminaras su Giedriumi Dranevičiumi (5 DAN)

    Šį sekmadienį Panevėžiečiai ir miesto svečiai turėjo unikalią galimybę susitikti su vienu geriausių tradicinio karate mokytoju 5 dan meistru Giedriumi Dranevičiumi. Mokytojas daugiau nei šešias valandas Panevėžio Cido arenoje su susirinkusiais dalinosi patirtimi, kurią sukaupė per 22 metus karate pratybų ir stažuočių pas geriausius šios srities meistrus JAV ir Europoje. Per seminarą į tradicinį karatė buvo pažvelgta ne kaip į paprastą eilinį sportą, bet kaip į asmenybės tobulėjimo kelią: mokytojas aiškino, kad kiekvieną dieną praktikuodami karatė mes ruošiamės ne varžyboms, o gyvenimui, kuris vyksta už salės ribų, pavyzdžiui, per užsiėmimus besitreniruodami su kitais žmonėmis išmokstame juos gerbti - to išmokę per pratybas lygiai taip pat su žmonėmis imame elgtis ir už salės ribų.

    Mokytojo sukurta šilta atmosfera ir vaizdingas pasakojimas privertė visus klausytojus patiems išgyventi istorijas ir gyvenimiškas situacijas ir jų sprendimo būdus, kuriuso vieniems atveria, kitiems dar atvers kelionė tradicinio karatė keliu.

    Antrojoje seminaro dalyje kiekvienas galėjo praktiškai prisiliesti prie karatė meno ir išbandyti savo kūno dinamikos savybes, pabandyti atlikti technikas remiantis mokytojo paaiškintais pagrindiniais karate principais, kurie yra neatsiejami nuo gamtos dėsnių fizikos, biologijos ir žmogaus anatomijos.

    Seminaras prabėgo nepastebimai greitai ir visi dalyviai nenoromis skirstėsi namo papildę savo žinių bagažą vertinga informacija ir supratę, kad tądien žengtas dar vienas žingsnis gilinantis į tradicinio karate meną - tik ilgo kelio pradžia.

    Grižti atgal