• Karate klubas "Danas" dešimtmečio proga kviečia į netradicinę stovyklą kalnuose

Tradicinio karate klubui 10 metų! Ta proga visi klubo nariai ir draugai kviečiami vykti pakeliauti, o klubo sportininkai ir treniruotis į netradicinę vasaros stovyklą kalnuose! Slovakijos Aukštuosiuose Tatruose!

Išvykstame birželio 22 d.

Grįžtame birželio 26 d. vakare arba 27 d. anksti ryte.

Gyvensime kalnų papėdėje Novy Smokovec miestelyje, aplankysime Štrbske Pleso, Chata pod Soliskom, kopsim (o gal tik mėginsim ;) į Predne Solisko kalną, keltuvu kelsimės į Hrebeniok, o toliau.., pėstute iki kalnų upių ir krioklių, Zamkovskeho chata`os ir, jei dar užteks jėgų, iki kitų kalnų trobelių. Treniruosimės kalnų apsupty!!! (vykstantys tėveliai, bei draugai neprivalo treniruotis :)

Kelionės metu būtinai apžiūrėsime vienintelė tokią pasaulyje Veličkos druskų kasyklą.

Leisimės į Demenovo Laisvės penkių aukštų urvynas su požemine upe. Urvyno ilgis ‐ 8123 m., o didžiausias
    gylis ‐ 120 m., ir jis laikomas vienu gražiausių urvų Europoje.

Jūsų laukia Terminiai šiltieji Slovakijos baseinai ir Aqua Parkas!!!

Ir žinoma, tai dar ne viskas...!!!

Į kelionės kainą viskas įskaičiuota: kelionė autobusu, nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis, treniruotės kalnuose, kalnų traukinukas, keltuvai, Demenovo urvai, terminiai baseinai, Veličkos druskos kasyklos.

Registracija vyksta iki kovo mėnesio 1 dienos, sumokant registracijos mokestį 300 litų į klubo sąskaitą:
    LT64 7300 0100 7737 2797

Papildomos informacijos galite klausti užsiėmimų metu,

teirautis e-paštu: [email protected] arba telefonu: (8-676)17810