• Lietuvos tradicinio karate rinkitinė atvyko į Pasaulio čempionatą Lenkijoje

Šiandien vakare mūsų klubo sportininkai, patekę į Lietuvos tradicinio karate rinktinę, atvyko į Lodzę (Lenkijoje), kur rytoj prasidės net dvejos pasaulinio lygio tradicinio karate varžybos visų amžiaus grupių atstovams. Pirmieji rytoj startuos Europos vaikų taurės varžybų dalyviai, klubą „Danas" jose atstovaus: Lisana Balinskytė, Erika Meškelytė, Deividas Balinskis, Martynas Mikulskis, Kajus Markevič, Gediminas Kaveckas (Vilnius), Danas Andriuškevičius, Augustas Andriuškevičius, Greta Levickytė (Panevėžys), Naglis Daubaras, Gediminas Kazokas, Marijus Jacevičius, Kristupas Jonavičius (Utena), Erikas Gintilas (Anykščiai).

Pasaulio Tradicinio karate čempionate Lietuvą atstovaus šie klubo nariai: Justė Baltrušaitytė, Denis Balinskis, Artūras Ogorodnikovas, Karolis Šulus, Lukas Zizas ir mūsų klubo vadovas ir treneris Norbertas Motiejūnas.

Iškilmingas varžybų atidarymas vyks rytoj, spalio 6 d., 10 val. Lietuvos laiku, naujoje Lodzės „Atlas" arenoje, pirmieji kovas pradės jauniausieji varžybų dalyviai. Pasaulio čempionato dalyviai kovas pradės 16 val. Lietuvos laiku (15.00 val. Lenkijos laiku).

Linkime visiems sportininkams puikių startų ir sėkmės!