• Kviečiame į vasaros laisvalaikio užimtumo stovyklą Giruliuose

2014 m liepos 28 - rugpjūčio 6 dienomis Karate Klubas "Danas" organizuoja laisvalaikio užimtumo stovyklą prie jūros Giruliuose. Kviečiame visus klube sportuojančius klubo narius, jų šeimos narius aktyviai dalyvauti ir smagiai kartu praleisti laiką prie jūros.

Gyvensime pušų apsuptyje, uždaroje teritorijoje, iki jūros tik 600 m. Stovykloje sportuosime, ruošimės karate egzaminams ir juos laikysime, ilsėsimės, maudysimės, žaisime, kartais valgysim. Jei bangos bus labia didelės, plaukti mokysimės stovyklavietės baseine. Gyvensime 4-ių, 5-ių vietų kambariuose. Dalyvausime stovyklos vaidinimuose, varžybose, vakarais šoksime diskotekoje.

Laisvu laiku žvalgysimės po Lietuvos pajūrio apylinkes. Planuojame aplankyti Ventės ragą, kur yra įsikūrusi Lietuvos ornitologijos stotis, kitaip - paukščių žiedavimo stotis. Per metus čia sužieduojama nuo 50 tūkst. iki 80 tūkst. paukščių. Apžiūrėsime paukščių gaudykles - didžiulius tinklus. Klausysimės pasakojimo apie paukščių žiedavimą. Registracija treniruočių metu pas jūsų karatė trenerį.

Užsiregistruoti reikėtų iki gegužės 1 d. sumokant 200 Lt avansą.

Nuo gegužės 1 d. stovyklos kaina brangsta. Kviečiame registruotis ir visiems kartu praleisti dalį vasaros atostogų.

Norėdami gauti daugiau informacijos - kreipkitės į savo karatė mokytojus.