• Kviečiame į klubo žiemos stovyklą Vilniuje sausio 1-4 dienomis

Iškart po Naujųjų Metų sutikimo Kviečiame juos pradėti šauniai ir smagiai - klubo žiemos stovykloje, kuri prasidės 2015 m sausio 1 d. Vilniuje ir tęsis iki sausio 4 d.

O dabar apie viską iš eilės:

KAS? Tradicinio karate klubo "Danas" žiemos stovykla

KADA? 2015 m sausio 1-4 dienomis.
    Į stovyklą renkamės sausio 1 d. 15.00 - 16.00 val.
    Išvykstame namo sausio 4 d. 16.00 - 17.00 val.

KUR? Apsistosime Vilniaus senamiestyje, Užupio rajone. Gyvensime šiltuose ir jaukiuose kambariuose, Filaretų jaunimo namuose - Filaretų g. 17, Vilnius.

KĄ VEIKSIME? Sportuosime puikioje P. Vileišio progimnazijos sporto salėje,Lankysimės Vilniaus Arkikatedros požemiuose, Varžysimės boulingo takeliuose, žiūrėsime filmuotą medžiagą iš Pasaulio karate čempionato. Važinėsim ir vaikščiosim po Vilnių. Laikysime atestacinius egzaminus. Kai labai išalksime - valgysime (maitinimas 3 kartus per dieną).

REGISTRACIJA: iki lapkričio mėn. 30 dienos, sumokant registracijos mokestį. Kadangi Lietuvoje nuo 2015 m sausio įvedamas Euras, o stovykla vyks nuo sausio 1 d., todėl prašytume visus mokėjimus atlikti Eurais

Informacija pasiteiravimui:
    8 676 17810 - Norbertas