• Klubo žiemos stovykla 2014 metų sausio 2-4 dienomis, Cesis miestas, Latvija

  Stovyklos programa: 

  Sausio 2 dieną anksti ryte užsakytu transportu išvykstame į Latviją. Per pietus apsistojame Priekulės hostelyje, papietaujame. Po pietų sėdame į autobusą ir važiuojame į Žagarkalnio slidinėjimo trasas: nuomojamės įrangą (slides, batus, lazdas), nuomojamės keltuvus ir slidinėjame 3-4iose skirtingose trasose. Nemokantys slidinėti, bus mokami slidinėjimo instruktorių. Vakare važiuojame į hostelį: karate treniruotė – pasiruošimas egzaminams, maudynės baseine, vakarienė. Po vakarienės poilsis ir vakarojimas.

  Sausio 3 diena: Keliamės, pusryčiaujame, karate treniruotė – pasiruošimas egzaminams, poilsis, pietaujame. Po pietų - karate treniruotė. Po treniruotės sėdam į autobusą ir važiuojame į Ozokalnio slidinėjimo trasas: nuomojamės įrangą (slides, batus, lazdas), nuomojamės keltuvus ir slidinėjame 4-5 skirtingose apšviestose trasose. Nemokantys slidinėti, bus mokami slidinėjimo instruktorių. Vėlai vakare grįžtame į hostelį. Plaukiojimas baseine, vakarienė. Po vakarienės poilsis ir vakarojimas.

  Sausio 4 diena: Keliamės, pusryčiaujame, karate treniruotė – pasiruošimas egzaminams, tvarkomės kambarius, pietaujame. Po pietų važiuojame į Cesis miestelį – ekskursiją po jo apylinkes. Vakarop išvažiuojame namo į Lietuvą.

  Gyvensime 2-7-čiuose kambariuose. Kambariai dalinasi sanitariniais (WC ir dušais) mazgais.

  Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu Lietuva – Latvija – Lietuva, gyvenimas Priekulės hostelyje, maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė), apsilankymas baseine, sporto salės nuoma, kelionė autobusu iš hostelio į slidinėjimo trasas ir atgal, slidinėjimo įrangos nuoma, keltuvų nuoma, ekskursija po Cesis miestą.

  Stovyklos kaina:

  460 lt vaikams (iki 16 metų) 

  510 lt nuo 16 metų ir suaugusiems

  Registracija: iki 2013 gruodžio 14 dienos sumokant stovyklos kainą.

  Grižti atgal