• Klubo žiemos renginys "Anykščiai žiemą"

Renginio data: 2012 vasario 19 d.

Renginio vieta: Anykščių apylinkės

Renginio programa: Užsakytu transportu vyksime į Anykščius, aplankysime Puntuko akmenį, Laimės žiburį, leisimės vasaros rogutėmis, aplankysime žirgyną (jodinėsime ant žirgų, ponių, esant tinkamom oro sąlygom - važinėsime arklių tempiamomis sniego rogėmis), Pietūs žirgyne - lauke kepsime dešreles. Po užkandžių vyks pramogos ant Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio - esant sniegui lenktyniausime kas greičiau nusileis nuo kalnų.

Dalyviai: visi klubo nariai, tėveliai, draugai ir visi norintys.

Renginio kaina: - klubo nariams ir jų tėveliams 64 lt/žmogui
    draugams, pažįstamiems, visiems kitiems norintiems - 76 lt/žmogui

Ką reikia turėti: su savimi: šiltus rūbus, gerą nuotaiką, maisto kelionės metu, šiltos arbatos termosą. Dešrelių kepimui nereikia, tuo rūpinasi organizatoriai.

Registracija: norintys vykti į klubo renginį registruojasi iki vasario 14 dienos, nurodant žmonių skaičių ir sumokant kelionės mokestį.

Daugiau informacijos:
    Tel. 8 676 17810 (Norbertas ), 8 676 75239 (Giedrius).
    Nepamirškite pažymėti, kad dalyvausite klubo facebook svetainėje: Žiemos renginys "Anykščiai žiemą"