• Karate klubo stovyklautojai antrąją dieną praleido Aukštuosiuose Tatruose ir įveikė vieną iš viršukalnių (Video)

Tradicinio karate klubo Danas nariai antrąją stovyklos dieną išvyko į Štrebsko pleso miestelį ir kelionę į kalnus pradėjo tik išlipę iš traukinuko. Oras buvo truputį apsiniaukęs, bet šiltas. Tačiau iki pirmo kelionės taško likus vos keliems šimtams metrų, užklupo lietus. Linksmoms nuotaikoms beblėstant, visi stovyklautojai pasiekė Popradske ežerą ir šalia jo stovintį kalnų namelį - į kurį visi ir sugūžėjo pasislėpti nuo lietaus. Geros nuotaikos netrūko ir čia, visus žavėjo priekyje atsiveriantys didingų kalnų vaizdai ir laukiantis žygis į juos.

Praėjus lietui prasidėjo tikras kopimas siauru, prieš šimtus metų kalnų gyventojų įrengtu kalnų takeliu (serpantinu

Tradicinio karate klubo "Danas" narius antrąjį rytą Slovakija pasitiko apsiniaukusi ir su lietumi, tačiau vos papusryčiavus debesys išsisklaidė ir stovyklautojai pradėjo kelionę traukinuku į turistinį miestelį Strbske Pleso, iš kurio kalnų takeliu pajudėjo link Sedlo pod Ostrovu viršukalnės iškylančios į 1959 metrų aukštį. Kopimo pradžia atrodė nesudėtinga ir žadanti linksmą kelionę, tačiau nuėjus dalį kelio visiems teko susipažinti su nenuspėjamu kalnų klimatu. Čia lyg iš niekur nieko, kaip iš kibiro ėmė pilti lietus. Visa laimė, kad stovyklautojai jau buvo pasiekę vien). Nors viršukalnė atrodė čia pat - pasiekti ją nebuvo paprasta. Visą kalną apraizgiusiu vingiuotu takeliu, judėjimas buvo lėtas ir reikalaujantis nemažai kantrybės bei jėgų. Visų džiaugsmui po kelių valandų viršukalnė buvo įveikta! Apžvelgus įspūdingą slėnį, kurio centre tyvuliuoja ežeras, pabuvus virš debesų, nusifotografavus atsiminimui ir pailsėjus, laukė antroji kelionės dalis - nusileidimas nuo kalno ir grįžimas namo. Šis kelionės etapas pareikalavo visų dar likusių jėgų ir savo viešbutuką keliautojai pasiekė jau pradėjus temti. Po vakarienės niekas ilgai nebeužsisėdėjo ir patraukė į kambarius ilsėtis, nes rytoj laukia vėl nauji iššūkiai.