• Karate klubo "Danas" sportininkai buvo apdovanoti Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamente

Šių metų gegužės 8 dieną Kūno kultūros ir sporto departamente buvo apdovanoti klubo sportininkai užėmę prizines vietas 2013 metų Europos tradicinio karate čempionate, kuris vyko Prahoje.

Vardines padėkas iš Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus Klemenso Rimšelio gavo: Šarūnas Guobis, Eryk Tatol, Lukas Zizas, Justė Baltrušaitytė. Klubo vadovas Norbertas Motiejūnas gavo apdovanojimą už laimėtą prizinę vietą suaugusiųjų grupėje, bei padėką už jaunimo treniravimą ir parengimą Europos tradicinio karate čempionatui.

Klubas savo vardu nori padėkoti tėveliams, palaikantiems jaunimą treniruočių, pasirengimo varžyboms, turnyrų ir seminarų metu, Lietuvos tradicinio karate asociacijai už suteiktas puikias sąlygas Europos tradicinio karate čempionato metu, nacionalinės rinktinės treneriui Giedriui Dranevičiui už kompetetingas žinias ir visiems klubo sportininkams, kurie padeda kartu augti.

Sveikiname dar kartą prizininkus ir linkime dar geresnių startų ateityje.