• Kalėdinė šventė

Viso į šventę susirinko 93 klubo nariai bei draugai iš Utenos, Anykščių, Ukmergės ir Vilniaus.

Renginys prasidėjo 11.30 val. kai visi  klubo "Danas" nariai susirinko Vilniuje, prie ledo arenos laivalaikio ir pramogų centre Akropolis. Nors dalyvių buvo ir nemažai, visi labai operatyviai pasiruošė ir laukė kada galės išbandyti slidųjį ledą. Praleidę smagią valandą,kuri prabėgo labai greitai, ant ledo, visi šventės nariai operatyviai buvo susodinti į autobusus ir vyko stiprintis į picriją "Čili pica". Išrankių maistui, o juo labiau atsisakančių picos - neatsirado :)

Užkandę ir atsipūtę po čiuožyklos pramogų, vėl lėkėme į autobusus, kurie jau bus pasiruošę mus vežti į Kalėdinio renginio kultūrinę programą, kuri vyko "Keistuolių teatre" nuo 15.00 val. Keistuolių teatre visi žiūrėjome premjerinį spektaklį "Mamulė Mū". Nors jis buvo skirtas vaikams, tačiau neabejojame, kad paprasto siužeto vaidinime pamokančių ir teisingų dalykų rado ir vyresni bei suaugę.

Tikimės, kad visi nariai turėjo puikią progą ne tik praleisti sekmadienį kartu, bet ir puikią progą dar kartą prisiminti vasaros stovyklą Palangoje, o gal vasaros sezono uždarymą Kasčiukuose, o tik šiais metais pradėję sportuoti - sporto sezono atidarymo šventę Anykščiuose.

Atsiprašome, kad Kalėdiniame renginyje neatsirado vietos karate treniruotėms :) :) :)

Iki kitų susitikimų ne tik sporto salėse!

Nuotraukas iš renginio tuojaus galėsite matyti svetainės Galerijoje, o kol kas akimirkas iš šventės galite peržiūrėti ČIA.

Dėkojame Agnei Motiejūnaitei už suteiktą galimybę sumažinti renginio išlaidas iki minimumo, taip pat dėkojame sportininkų tėveliams už entuziazmą ir paramą, ir visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo. AČIŪ!