• Birželio 22-27 dienomis klubo nariai ir draugai išvyksta į Aukštuosius Tatrus, Horny Smokovec, Slovakijoje

Išvykstame birželio 22 dieną, 00.00 val. (iš penktadienio į šeštadienį). Autobusas išvažiuoja nuo prekybos centro „Maxima", Ukmergės g. 282, Vilnius (prekybos centras randasi šalia „Ford" automobilių salono ir buvusio SBA baldų centro).

Kelionės trukmė: 17-18 val. Horny Smokovec (apie 1km nuo Stary Smokovec), Slovakijoje planuojame būti apie 18.00 val. mūsų laiku arba 17.00 val. vietos laiku.

Su savimi turėti: pasas arba asmens tapatybės kortelė, mokiniai - moksleivio pažymėjimą, studentai - studento pažymėjimą, kuprinę, kurią nešitės į kalnus (nešimės: kimono, maisto davinį iš pensiono, šiltesnį rūbą, kažką nuo lietaus - striukę, lietpaltį), šiltas kojines, šiltą megztinį - leisimės į urvus; maudymosi reikmenis, rankšluostį - terminiai baseinai; higienos reikmenis - dantų pasta, šepetukas; patogi avalynė žygiui kalnuose; 1 maikutė dienai; kojinių pora dienai; plastikinė tara 0,5 ltr arbatai neštis į kalnus; maistas kelionės autobusu metu; į kalnus: džiovinti vaisiai, riešutai, šokoladas.
    Valiuta: kas nroės valgyti sustojimo metu Lenkijoje kavinėse - apie 15-20 zlotų pietūs, vaikams Slovakijoj - 3 eurai dienai (ledams ir atsigėrimui).

Kelionės maršrutas:
    birželio 22 d. 00.00 val. išvykstame iš Vilniaus. Slovakijoje būname apie 18.00 val. Įsikūriame kalnų papėdėje esančiame pensione, vakarienė ir poilsis po kelionės.

Birželio 23 diena, keliamės 7.00 val., pusryčiai 7.40 - 8.00 val. Pensioną paliekam 8.15 val. Traukinuku vykstame iki Popradske pleso stotelės - iš čia prasideda žygis pėsčiomis: eidami miškingomis vietovėmis aplankom „Popradske pleso" ežerą, po to prasideda kopimas į kalną ir po apytiksliai valandos kopimo pasiekiam vietą Sedlo pod Ostrvou. Turim laiko atsipūsti užkąsti. Pailsėję ir grožėdamiesi kalnais Tatranska magistrale eisim iki Batizovske ežero, kuris yra 1684 metrų aukštyje virš jūros lygio. Jei sportininkai dar turės jėgų - treniruosimės, o tėveliai, draugai turės laiko pailsėti :) Užkandę ir pailsėję leisimės žemyn į „Vyšne Hagy" miestelį, iš kurio apie 17.30 - 18.30 val. traukinuku grįšime į nakvynės vietą. Poilsis, vakarienė, įspūdžių aptarimas ir poilsis.

Birželio 24 diena, keliamės 7.00 val., pusryčiai 7.40 - 8.00 val. Pensioną paliekam 8.15 val. Iš Stary Smokovec miestelio kalnų keltuvu keliamės į Hrebienok (1285 m virš jūros lygio). Nuo Hrebienok pradedam 4 valandų žygį į „Slavkovsky stit" kalną - peraukštėjimas apie 1200 m virš jūros lygio (jei po pirmos dienos visi gerai jausis) arba eisim lengvesniu maršrutu ir aplankysim kalnų namelius ( Rainerova chata, Zamkovskeho chata, Teryho chata) - peraukštėjimas apie 800 m virš jūros lygio. Į nakvynės vietą grįžtame apie 19.00 - 20.00 val. Vakarienė, poilsis.

Birželio 25 diena, keliamės 7.00 val., pusryčiai 7.40 - 8.00 val. Pensioną paliekam 8.15 val. važiuojam į vienus gražiausių Demanovskos stalagmitų ir stalaktitų urvus. Aplankę juos papietaujam ir vykstame pramogauti į Bešenovos terminius baseinus. Po maudynių, vakare grįžtame į nakvynės vietą. Vakarienė, poilsis.

Birželio 26 diena, pusryčiai, ir išvykimas namo. Pakeliui aplankom Veličkos druskų kasyklas, turas prasidės 12.30 val. Iš Veličkų druskų kasyklų išvažiuojam 15.00-16.00 val. Važiuojam namo. Vilniuje planuojame būti birželio 27 dienos ryte - 7.00 - 8.00 val.

Tėveliams! Kadangi klubo instruktoriai neša atsakomybę už keleivius visos kelionės metu, prieš kelionę bus trumpas instruktažas: bet koks nepaklusimas vyresniems arba savo iniciatyvų rodymas netinkamu metu - be jokių diskusijų kelionės dalyvis grąžinamas arba paliekamas pensione (nakvynės vietoje) su prižiūrėtoju kol kiti kops į kalnus, leisis į urvus, pramogaus terminių baseinų parke.

Iškilus klausimams ar dėl papildomos informacijos skambinkite telefonais: 867617810 (Norbertas), arba 867675239 (Giedrius)