• Žiemos stovykla "Gasshuku 2018" Dubingiuose, sausio 2 - 4 dienomis.

Sportuosime, gyvensime, maitinsimės ir leisim laisvalaikį poilsio centre Oro Dubingiai. Per tris aktyvias dienas turėsim treniruotes, pasiruošimą spalvotų diržų egzaminams, seminarą su Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentu, 6-o dan'o meistru Giedriumi Dranevičiumi. Pasibaigus seminarui, visi kas bus pasiruošę galės atestuotis rudiems ir juodiems diržams. Laisvalaikis bus taip pat aktyvus, jei oro sąlygos leis, pramogausim ant užšąlusio Asvejos ežero, jei ne - sporto aikštynai, baseinas ir žaidimų zonos bus okupuotos :)

Gyvensim dviviečiuose, triviečiuose kambariuose su sanitariniais mazgais, maitinsimės polsio centro Oro Dubingiai kavinėje.

Registracija į žiemos stovyklą pas savo klubo trenerius iki šių metų lapkričio 15 dienos.