• Išsiilgę naminių "kotletų" klubo sportininkai sugrįžo iš vasaros stovyklos!

  Rugpjūčio 5-10 dienomis tradicinio karate klubo „Danas" sportininkai rinkosi į Lietuvos „Šveicarija" vadinamą vietovę - Dubingius, kur vyko klubo vasaros stovykla. Į stovyklą suvažiavo 45 sportininkai ir 5 klubo instruktoriai. Stovyklos dienotvarkė buvo įtempta, o dienos veiklos prasidėdavo nuo 7.30 val. rytine treniruote. Diena baigdavosi sutartu ramybės laiku, kuris prasidėdavo 22.00 val. Kiekvieną dieną soprtininkai turėdavo po dvi karate treniruotes, pietų metu atsigaivindavo maudydamiesi ilgiausiame Lietuvos ežere - Asvejos ežere. Maudynių metu mokėmės kaip iš plastikinių butelių ir marškinėlių greitai ir paprastai pasidaryti gelbėjimosi liemenę ir plaukti nebijant nuskęsti.

  Be treniruočių ir maudynių sportininkai turėdavo ir papildomą veiklą - susipažino su Lietuvos muitinės kinologu Artūru Zalecku, kuris pasakojo apie šunų auklėjimą, dresavimą bei elgesį su svetimais šunimis, o taip pat parodė savo augintinį - tarnybinį Vokiečių aviganį. 

  Stovyklos metu buvo ir pramogaujama - klubo sportininkai turėjo galimybę pusdienį plaukioti su irklentėmis, o kas nemokėjo- pabandė ir išmoko. Šia puikia proga pasinaudojo visi ir patyrė kas yra ramus ir tylus pasiirstymas Asvejos ežere.

  Kadangi stovyklos metu oras buvo puikus, nebuvo praleista proga susipažinti su žemėlapiu, kompasu ir orientavimusi Dubingių apylinkėse. Kaip keliauti nesinaudojant išmaniosiomis technologijomis pasakojo organizacijos „Keiaujanti lapė" atstovas Tadas Lapinas. Po teorinės dalies, visi sportininkai buvo suskirstyti į grupes ir rinkdami miške paliktus punktus apėjo visą paruoštą orientacinį maršrutą. Kai tokia praktika buvo įgyvendinta, sekančią naktį buvo suruoštas naktinis orientacinis žygis, bei susipažinimas su žvaigždynais realiomis gamtos sąlygomis. 

  Stovyklos paskutinę dieną buvo laikomi atestaciniai egzaminai spalvotiems tradicinio karate diržams gauti. Egzaminus stebėti turėjo galimybę ir atvykę sportininkų tėveliai, kurie apžiūrėjo stovyklavietę, vaikų gyvenamą vietą, o kai kurie sutiko paragauti ir stovyklos maisto, kurį įvertino labai gerai.

  Po šešių turiningų vasaros stovyklos dienų visi išsiskirstė pakilios nuotaikos, žinodami, kad susitiks vėl labai greitai - juk rugsėjis nebe už kalnų,o kartu su juo prasidės ir naujas mūsų klubo treniruočių sezonas.

  Grižti atgal