• Tradicinio karate klubas "Danas" visus kviečia išbandyti jėgas grindų riedulio varžybose

Karatė klubas "Danas" visus savo narius ir draugus prijaučiančius klubo veiklai kviečia į grindų riedulio (angl. Floorball) varžybas.

DATA IR LAIKAS: 2012 m. kovo 10 d., 15.00 val.

VIETA: Vilniaus P. Vileišio progimnazija (sporto salė, įėjimas iš kiemo pusės), Filaretų g. 3., Vilnius [žemėlapis ]

TIKSLAI: supažindinti klubo narius su įvairiomis sporto šakomis

TAISYKLĖS: Grindų riedulio. Grindų riedulys (angl. - floorball) - unikalus ir uždegantis komandinis žaidimas, pradėtas žaisti 1970 metais Švedijoje. Nuo 1999 metų šis žaidimas žaidžiamas ir Lietuvoje
    Žaidžiant grindų riedulį lavinama reakcija, koordinacija, ištvermė, koncentracija ir orientacija.
    Žaidimas žaidžiamas uždaroje sporto salėje, todėl sportuoti galima ištisus metus. Grindų riedulyje naudojamos lengvos lazdos ir plastikinis tuščiaviduris kamuoliukas, tačiau dėl griežtų taisyklių jis yra kur kas saugesnis lyginant su kitais judriais žaidimais.
    Žaidėjo aprangą sudaro šortai, marškinėliai, kojinės ir sportiniai bateliai.

REGISTRACIJA: iki kovo 3 d. pas klubo trenerius. Registruojantis nurodoma ar reikės transporto.

KAINA: 35 Lt - į kainą įskaičiuota: sporto salės ir inventoriaus nuoma.

NUVYKIMAS Į RENGINĮ: Kelionė užsakytu transportu 30 Lt.

DAUGIAU INFORMACIJOS:
    (8-676) 17 810 (Norbertas),
    (8-676) 75 239 (Giedrius)
    [email protected], www.karateklubas.lt

Pažymėkite, kad dalvausite klubo facebooke

Prisiminkite kaip prieš metus vyko tinklinio varžybos