• Egzaminų rezultatai

Šeštadienį, vasario 27 dieną, egzaminus laikė uteniškiai, anykštėnai ir ukmergiškiai, o sekmadienį, paskutinę kalendorinės žiemos dieną, egzaminus laikė vilniečiai. Iš viso egzaminus laikė 56 klubo nariai, iš kurių 52 išlaikė, 1 sportininkas turės atsiakityti per mėnesį ir 3 klubo nariai egzaminų neišlaikė.

Egzaminų statistika:

9 kyu (baltą diržą) išlaikė - Odeta Gudėnienė, Guoda Gudėnaitė, Ervinas Gudėnas, Pijus Brazinskas, Laurynas Valiulis, Gytis Hermanavičius, Tomas Razvadauskas, Sigitas Razvadauskas, Jurita Vaicekauskaitė, Miglė Ščerbinskaitė, Gražvydas Bartulis, Tomas Karpavičius, Mantas Jurgelionis, Faustas Budreika, Erikas Gintilas, Valda Gintilienė, Gražina Stankevič, Rolanda Danylienė, Edvinas Žiliukas, Osvaldas Žiliukas, Erikas Žvironas, Naglis Daubaras, Marijus Jacevičius, Darius Meidus, Justina Udraitė, Rita Kalytytė, Dominyka Valainytė, Norbertas Pašukonis, Kristina Praleikaitė, Matas Rašimas, Deimantė Kazanskytė, Milda Auglytė, Lisana Balinskaitė, Evelina Tatol.

8 kyu (geltoną diržą) išlaikė - Tomas Tomaševičius, Lina Motiejūnaitė.

7 kyu (oranžinį diržą) išlaikė - Medardas Meškuotis, Danas Damasickas, Karolis Šulus, Andrius Dagilis, Martynas Mikulskis.

6 kyu (žalią diržą) išlaikė - Živilė Matelienė, Liudvikas Kalininas, Andrius Pupelis, Elvinas Bakšys, Gediminas Kaveckas, Žyginta Kazlauskaitė, Eryk Tatol, Karolis Mariūnas (atsiskaitys po mėnesio).

5 kyu (mėlyną diržą) išlaikė - Šarūnas Guobis, Justė Baltrušaitytė, Deivydas Balinskis.

1 kyu (3-ią rudą diržą) išlaikė - Denis Balinskis.

Sveikiname visus sportininkus su šauniais egzaminais, visiems, kuriems nepavyko išlaikyti egzaminų, linkime nenuleisti rankų ir siekti savo tikslo ateityje.

Linkime visiems šaunaus ateinančio pavasario!