• Akimirkos po turiningo savaitgalio

  Anksčiausiai sekmadienis prasidėjo vilniečiams, kurie turėjo anksčiausiai pajudėti iš namų. Anykščių parko, Niūronių žirgyne, tiek uteniškiai, tiek vilniečiai, ukmergiškiai ir anykštėnai susirinko 13.00 val.

  Pasidalinę į šešias komandas sportininkai ir jų tėveliai išbandė save snieguotos futbolo aikštės plotuose su dideliu-aerobikos kamuoliu, taip pat varžėsi slidžiose virvės traukimo varžybose, poilsiui - važinėjo arklio traukiamomis sniego rogėmis ir jodinėjo ant žirgų.

  Po aktyvių ir poilsinių atrakcijų, visi susirinko prie valgio vietos, kur vyresnieji rūpinosi dešrelių kepimu ir stalo paruošimu valgiui. Pasistiprinę, ir su geromis emocijomis, kai kurie jau planavo važiuoti namo, bet aktyvaus savaitgalio planas buvo ne pilnai įgyvendintas. Prisipūtėm pripučiamus čiužinius, susidėjom į autobusą ir išvykom link Vorutos piliakalnio.

  Atvykę prie Vorutos piliakalnio visi pamatė gan nemažus piliakalnius, kur tęsėsi atrakcijos: visi, tiek mažieji sportininkai, tiek vyresni išbandė pripučiamų čiužinių stiprumą nusileidinėdami nuo piliakalnio. Po kelių nusileidimų, pagundai neatsilaikė ir tėveliai - į nusileidimo įrankius buvo įtraukti ir išsileidę čiužiniai, politeleniniai maišai, ar tiesiog naudojamasi savomis kojomis :) Po 1.5 val. čiužinėjimo, kai kurie sušlapę kojas nuo sniego, kai kurie sušlapę dėl intensyvaus laipiojamo į piliakalnį, sugrįžo į automobilius, autobusą ir puikios nuotaikos pajudėjo į skirtingas Lietuvos puses...iki kitų susitikimų:)

  Akimirkas iš išvykos rasite ČIA.

   

  Grižti atgal