• Vasaros kelionė į kalnus - registracija jau prasideda

„Gražiau už kalnus yra... tik kalnai, kuriuose dar nesame buvę", todėl artėjančią vasarą kviečiame visus klubo narius, jų tėvelius ir draugus į Alpes!!! Kelionė vyks 2015 m. birželio 20 - 26 dienomis.

Mūsų kelionė bus tokia:

Skrydis lėktuvu Vilnius - Milanas - Vilnius
    Registruotas bagažas - 32 kg (rekomenduojama vieną lagaminą imti dviems).
    Dėl galimo lėktuvo bilietų brangimo vėliau rezervuojant bilietus, bilietų skirtumas turės būti primokamas.
    Preliminari skrydžio trukmė - 2.30 val.

Kelionė autobusu Milanas - Šamoni (Argentiere kaimelis) - Milanas.
    Preliminarus atstumas - 290 km, kelionės trukmė - 3.00 - 3.30 val.

Gyvensime Argentiere kaimelyje esančiame jaunimo hostelyje. Miegosime 4-5-6 vietų kambariuose, po aktyvios dienos ilsėsimės pirtyje, maudysimės vietiniame lauko baseine. Maitinimas tris kartus per dieną: pusryčiai, pietų davinys išsinešimui, vakarienė.

Aplankysim Šamoni miestuką - pasaulio slidinėjimo kurortą, po Šamoni apylinkes važinėsime kalnų traukiniu, aplankysime ledyną La Mer de Glace, ledyno informacinį centrą. Kalnų trąsomis vaikščiosime skirtingais maršrutais: užsuksime prie beveik 2 km aukštyje esančios Emosson užtvankos, kur susidaręs kalnų ežeras naudojamas hidroelektrinės tikslams (Šveicarijoje). Keliausime Monblano kalno didžiojo šiaurinio balkono panoramine trasa, kuri tęsiasi virš Šamoni slėnio nuo 1900 m iki 2300 m aukščio virš jūros lygio. Kelsimės į Aguile du Midi - 3842 m virš jūros lygio, aplankysime alpinizmo centrą, užsuosime ir sniego kvapą, gėrėsimės įspūdingais vaizdais iš beveik 4 km aukštyje esančių terasų.

Kaina.
    Į kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai, kelionė autobusu, gyvenimas, maitinimas, keltuvų ir kalnų traukinių mokesčiai, kelionės draudimas.
    kelionės kainos ir kitos informacijos klauskite savo instruktorių telefonu, e-paštu, arba užsiėmimų metu.

Registracija.
    Registruojamės iki 2015 01 11, sumokant 200 eurų registracijos mokestį.

Daugiau informacijos tel.: 8 67617810, e-p. [email protected], arba klubo facebook paskiroje: fb.com/Karate.klubas.danas

Jei netikite, kad bus labai labai linksma ir įdomu - čia filmukai iš praėjusių mūsų kelionių:

Pirmoji mūsų kelionė į Aukštuosius Tatrus Slovakijoje

Antroji mūsų kelionė į Aukštuosius Tatrus Slovakijoje