• Kviečiame į tradicinio karate do turnyrą "Žiemos taurė 2019"

Kaip ir kiekvienais metais Vilniuje vyks kasmetinis tradicinio karate turnyras "Žiemos taurė 2019". Šiais metais varžybos vyks vasario 10 d. sekmadienį, AISV (American International School of Vilnius), Subačiaus 41, Vilniuje. Kviečiame visus klube sportuojančius vaikus registruotis ir dalyvauti. Registracija vyksta iki vasario 4 d.

TRADICINIO KARATE DO TURNYRAS "WINTER CUP 2019"
    REGLAMENTAS

DATA: 2019 m. VASARIO 10 D. (SEKMADIENIS) 10.00 val. - startai, apdovanojimai suaugusiems nuo 3 kyu, 12.00 val. oficialus varžybų atidarymas, atrankinės varžybos, finalai. Apdovanojimai vyks varžybų metu, po kiekvienos amžiaus grupės kovų pabaigos.

VIETA: AISV (American International School of Vilnius), Subačiaus 41, Vilnius.

TIKSLAI: suburti tradicinio karate do sportininkus, klubus; skatinti draugišką, nuoširdų bendravimą tarp praktikuojančių tradicinį karate do; pasikeisti patirtimi; populiarinti tradicinį karate do Lietuvoje; sudaryti sąlygas tobulinti įgūdžius siekiantiems didelio meistriškumo sportininkams, teisėjams.

TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

APSAUGOS: Jiuy/Ko-go kumite privaloma: dantų apsaugos - kapos. Rekomenduojama: bandažai (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

REGISTRACIJA: pas savo instruktorius

DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik LTKA klubai - nariai ir svečiai iš užsienio, klubai - nacionalinių tradicinio karate organizacijų priklausančių WTKF ar WBKA nariai. Visų sportininkų kyu turi būti užregistruoti LTKA ar nacionalinėse tradicinio karate federacijose, dan'ai WTKF arba WBKA.

TEISĖJAI: teisėjauja tik LTKA nacionalinės ar WTKF/WBKA tarptautinės kategorijos teisėjai, turintys galiojančias teisėjų licenzijas išduotas LTKA ar WTKF/WBKA. Teisėjai privalo dėvėti hakamą ir mėlyną viršutinę karate gi dalį.

PROTESTAI: protestai priimami tik pateikus juos pagal WTKF taisyklėse numatomas procedūras.

DALYVIŲ STARTINIAI MOKESČIAI: 30 Eur nepriklausomai nuo pasirinktų rungčių skaičiaus.

APDOVANOJIMAI: Specialiai gaminti renginiui medaliai, diplomai, prizai, taurės.