• Kviečiame į II-ąjį uždarą tradicinio karate klubo "Danas" turnyrą Utenoje

Visus tradicinio karate klubą "Danas" lankančius sportininkus kviečiame registruotis ir dalyvauti mūsų klubo turnyre, kuris vyks balandžio 28 d. (šeštadienį) Utenoje. Registruotis galima pas savo instruktorius užsiėmimų metu. Registracija vyksta iki balandžio 26 d.

II-ASIS UŽDARAS TRADICINIO KARATE KLUBO „DANAS" TURNYRAS UTENOJE

DATA: 2018 m. balandžio 28 D. (šeštadienį) pradžia 11.00 val. (suaugusiems 10 val.) tikslūs startų laikai pagal amžiaus grupes bus pateikti turint visų dalyvių registracijas

VIETA: Utenos Adolfo Šapokos gimnazija, Paupio g. 1, Utena

TIKSLAI: turnyras skirtas išsiaiškinti stipriausius klubo sportininkus, suburti tradicinio karate klubo „Danas" sportininkus; skatinti draugišką, bendravimą tarp praktikuojančių tradicinį karate do; pasikeisti patirtimi; sudaryti sąlygas tobulinti įgūdžius sportininkams ir teisėjams, įvertinti sportininkų meistriškumą.

TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

APSAUGOS: Jiuy/Ko-go kumite privaloma: dantų apsaugos - kapos. Rekomenduojama: bandažai (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

REGISTRACIJA: iki BALANDŽIO 26 d. (nurodant vardą, pavardę, amžių, kyu, rungtis kuriose dalyvausite ir ar bus reikalingas transportas. Už transportą į varžybas, jei jis reikalingas, mokama atskirai).

DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik Tradicinio karate klubo „Danas" nariai ir atskirus klubo kvietimus gavę klubai arba sportininkai.

TEISĖJAI: teisėjauja tradicinio karate klubo „Danas" teisėjai

PROTESTAI: protestai priimami tik pateikus juos pagal WTKF taisyklėse numatomas procedūras.

APDOVANOJIMAI: medaliais apdovanojama 1, 2, 3-ia vietos

AMŽIAUS GRUPĖS* IR RUNGTYS:

1. KATA

2. KUMITE

3. KOMANDINĖ KATA

4 EN-BU

*jeigu į grupę užsiregistruoja mažiau nei 4 žmonės, grupė bus apjungta su kita artimiausia amžiaus grupe