• VAIKŲ IR JAUNIMO TRADICINIO KARATE DO TURNYRAS “WINTER CUP 2017”

Visus klubo sportininkus labai kviečiame registruotis į kasmetinį, visiems jau puikiai žinomą, vaikų ir jaunimo tradicinio karate do turnyrą - "Winter Cup 2017", kurį Vilniuje organizuoja Tradicinio karate do klubas "Lūšis".TRADICINIO KARATE DO TURNYRO "WINTER CUP 2017" REGLAMENTAS

DATA: 2017 m.VASARIO 4 D. (ŠEŠTADIENIS) 10.00 val. - startai, apdovanojimai suaugusiems nuo 3 kyu, 12.00 oficialus varžybų atidarymas, atrankinės varžybos, finalai. Apdovanojimai vyks varžybų metu, po kiekvienos amžiaus grupės kovų pabaigos.

VIETA: M. Romerio universitetas, Ateities 20, Vilnius.

TIKSLAI: suburti tradicinio karate do sportininkus, klubus; plėtoti tarptautinius santykius; skatinti draugišką, nuoširdų bendravimą tarp praktikuojančių tradicinį karate; pasikeisti patirtimi; populiarinti tradicinį karate do Lietuvoje; sudaryti sąlygas tobulinti įgūdžius siekiantiems didelio meistriškumo sportininkams, teisėjams.

TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

APSAUGOS: Jiuy/Ko-go kumite privaloma: dantų apsaugos - kapos. Rekomenduojama: bandažai (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

REGISTRACIJA: iki sausio 29 d. treniruočių metu, nurodant savo treneriui:
    1. Vardą ir pavardę
    2. gimimo datą
    3. turimą kyu (diržą)
    4. rungtis kuriose dalyvausite
    5. ar reikės transporto nuvykti (kaina neįskaičiuota į startinį mokestį)
    6. sumokant startinį varžybų mokestį

DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik LTKA klubai - nariai ir svečiai iš užsienio,
    klubai - nacionalinių tradicinio karate organizacijų priklausančių WTKF, nariai. Visų
    sportininkų kyu turi būti užregistruoti LTKA ar nacionalinėse tradicinio karate
    federacijose, dan'ai WTKF.

TEISĖJAI: teisėjauja tik LTKA nacionalinės ar WTKF tarptautinės kategorijos teisėjai,
    turintys galiojančias teisėjų licenzijas išduotas LTKA ar WTKF.

DALYVIŲ STARTINIAI MOKESČIAI: Startinis mokestis startuojant kata, kumite, enbu ir komandinės kata rungtyse - 20 Eur.
    APDOVANOJIMAI: Specialiai gaminti renginiui medaliai, diplomai, prizai, taurės.

--> AMŽIAUS GRUPĖS IR RUNGTYS PARSISIŪSTI <--