• V-asis Fudokan karatė turnyras vaikams ir jaunimui "Rudens taurė 2014"

„RUDENS TAURĖ 2014"

KVIETIMAS

KVIEČIAME JUS Į KARATĖ FUDOKAN VAIKŲ, JAUNUČIŲ IR  TURNYRĄ ŠVENČIONĖLIUOSE, SAVO ĮSTORIJĄ SKAIČIUOJANTĮ NUO 2010 METŲ

DATA:  2014 m. Spalio 18 d. pradžia - 11.00 val.

ADRESAS:  Mokyklos g. 24, LT-18220 Švenčionėliai , Lietuva

SIEKIS: Plėtoti ir skatinti tarpklubinį bendradarbiavimą, lavinti klubų sportininkus.

DALYVIAI: visi varžybų dalyviai turi turėti med. pažymą, leidžiančią dalyvauti varžybose, bei sveikatos draudimą. Už kiekvieno sportininko sveikatos būklę, draudimą atsakomybę prisiima sportininką delegavęs klubas. Dalyvaujantiems Ko-go ir Jiyu kumite rungtyse privalomos apsaugos (kapos, bandažai, krūtinės ląstos apsaugos). Varžybos vykdomos pagal WFF (World Fudokan Federation) taisykles.

TEISĖJAI: vyriausias varžybų teisėjas - WFF (World Fudokan federation) tarptautinės B kategorijos teisėjas, vyriausiasis Fudokan karatė instruktorius Baltijos šalyse R. Bublevičius, 5 Dan (Lietuva). Kiekvienas klubas deleguoja min 1 varžybų teisėją. Protestai pateikiami tik raštu ir nagrinėjami pateikus 100 Lt (šimto litų) įnašą ne vėliau kaip iki rungties pabaigos.

DALYVIO MOKESTIS:
    Individuali rungtis (kata, kihon, kumite). Kiekviena rungtis -30 lt.
    Kata+kihon arba kumite 50lt
    Komandinė kata - 50 Lt.
    (transporto ir maitinimo kaina neįskaičiuota)

REGISTRACIJA:
    Savo klube iki spalio 9 d.