• Informacija visiems planuojantiems vasaros atostogas - birželio 18 - 24 d. lankysimės Danijos ir Vokietijos atrakcionų parkuose

Data: birželio 18-24 d.

Objektai: LEGOLENDAS (Danija) - vienas žymiausių ir populiariausių pramogų parkų ne tik Danijoje, bet ir visoje Europoje, apimantis daugiau nei 50 atrakcionų ir kitų pramogų; SERENGETI parkas (Vokietija) - nuotykių parkas ir gyvūnų karalystė. Vieta, kur galima susipažinti su laukiniais Afrikos, Amerikos gyvūnais iš arti; HEIDE parkas (Vokietija) - nuotykių parkas siūlantis pramogas visai šeimai, parkas, kur tėvai nori pabėgti nuo vaikų ir vieni pramogauti; Tropical Island (Vokietija) - didžiausias vandens pramogų parkas Europoje atogražų tematika - smėlėti paplūdimiai, palmės, vandens čiuožyklos ir daug pramogų.

Kelionė - autobusu

Nakvynės: planuojamos 6 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis

Kelionės draudimas

Kelionės atstumas - apie 3500 km