• XIV Lietuvos tradicinio karatė čempionatas 2016 vyks Panevėžyje

XIV Lietuvos tradicinio karatė čempionatas vyks didžiausioje Panevėžyje - "Cido" arenoje (Parko g. 12, Panevėžys LT-37310). Čempionatas vyks geugžės 21 d. šeštadienį, prasidės 10 val., o į čempionatą bus galima vykti smagiai, visiems kartu - AUTOBUSU! :)

ČEMPIONATO RĖMĖJAI:
    Panevėžio miesto savivaldybė
    "Cido" arena
    UAB "Orangutanas"
    UAB "Areviva"
    PP "Babilonas"
    UAB "Laurila"

ČEMPIONATO DATA: 2016 m. gegužės 21 d. (šeštadienis).

PRADŽIA: 10 val.

VIETA: Cido Arena, Panevėžys.

ORGANIZATORIAI: Lietuvos tradicinio karate asociacija, tradicinio karate do klubas „Danas".

TIKSLAI: išaiškinti geriausius ir perspektyviausius Lietuvos Respublikos tradicinio karate sportininkus, klubus; populiarinti tradicinį karate Lietuvoje; skatinti klubų bendravimą ir bendradarbiavimą; įvertinti kandidatų į Lietuvos nacionalinę rinktinę pasirengimą atstovauti Lietuvą 2016 metų Pasaulio tradicinio karate čempionate, Krokuvoje.

TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate do federacijos) taisyklės.

APSAUGOS: JIYU kumite, kogo kumite rungtyse privalomos: kapos. Rekomenduojamos: bandažai
    (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

REGISTRACIJA: savo klubuose iki 2016 metų gegužės 12 d. (ketivrtadienio) Visi varžybų dalyviai privalo būti pasitikrinę sveikatą ir turėti pažymą, leidžiančią dalyvauti varžybose, bei sveikatos draudimą. Organizatoriai neprisiima jokios tsakomybės už sportininkų sveikatos sutrikimus Lietuvos tradicinio karate čempionato metu.

DALYVIAI: Lietuvos čempionate gali dalyvauti tik LTKA klubai - nariai. Visi visų sportininkų kyu privalo būti užregistruoti LTKA, dan'ai WTKF/ITKF. Jeigu esamas sportininko kyu neregistruotas LTKA, sportininkas bus išbrauktas iš dalyvių Lietuvos čempionate sąrašo. Esamų kyu registraciją galima pasitikrinti: http://ltka.lt/Kyu_registracija

TEISĖJAI: teisėjauja tik LTKA atrinkti nacionalinės ar tarptautinės kategorijos teisėjai, turintys galiojančias teisėjų licencijas, išduotas LTKA ar WTKF.

PROTESTAI: nagrinėjami tik tie protestai, kurie pateikiami pagal WTKF taisyklių reikalavimus.

ČEMPIONATO RUNGTYS IR AMŽIAUS GRUPĖS: parsisųsti .pdf