• Turnyras Utenoje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai Kovo 11-ajai paminėti

Visus klubo narius ir draugus iš kitų klubų kviečiame paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną aktyviai ir sudalyvauti tradicinio karate turnyre, kuris vyks kovo 11-ą dieną Utenos A. Šapokos gimnazijoje. Turnyras prasidės 12 val. Registracija vyksta pas savo klubo trenerius. Kviečiame nesnausti ir skubėti registruotis! :)

DATA: 2016 m. kovo 11 d. (penktadien), 12.00 val. - oficialus varžybų atidarymas, atrankinės varžybos, finalai, apdovanojimai.

VIETA: Utenos A. Šapokos gimnazija, Paupio g. 1, Utena, LT-28140.

TIKSLAI: Suburti tradicinio karate sportininkus paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją. Ta proga draugiškai sudalyvaujant tradicinio karate varžybose; sudaryti sąlygas tobulinti įgūdžius siekiantiems didelio meistriškumo sportininkams bei teisėjams.

TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

APSAUGOS: Jiuy/Ko-gokumite privaloma: dantų apsaugos - kapos. Rekomenduojama: bandažai (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

REGISTRACIJA: paraiškos priimamos iki 2016 metų kovo 7 dienos el. paštu: [email protected] visi varžybų dalyviai privalo pasitikrinti sveikatą ir turėti med. pažymą, leidžiančią dalyvauti varžybose bei sveikatos draudimą. Už kiekvieno sportininko sveikatos būklę, sveikatos draudimą ir med. pažymas atsakomybę prisiima sportininką delegavęs klubas.

DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik LTKA klubai - nariai ir svečiai iš užsienio, klubai - nacionalinių tradicinio karate organizacijų priklausančių WTKF, nariai. Visų sportininkų kyu turi būti užregistruoti LTKA ar nacionalinėse tradicinio karate federacijose, dan'ai WTKF.

TEISĖJAI: teisėjauja LTKA nacionalinės ar WTKF tarptautinės kategorijos teisėjai, turintys galiojančias teisėjų licenzijas išduotas LTKA ar WTKF. Kiekvienas dalyvaujantis klubas deleguoja bent po vieną teisėją. Nesusirinkus reikiamam skaičiui atestuotų teisėjų, teisėjauti gali ir neatestuoti, ne mažesnį kaip 3 kyu turintys, teisėjų kursą išklausę klubų deleguoti asmenys. Atestuotiems teisėjams honorarą už teisėjavimą dengia klubas - organizatorius.

PROTESTAI: protestai priimami tik pateikus juos pagal WTKF taisyklėse numatomas procedūras.

PARISIŲSTI: RUNGTYS IR AMŽIAUS GRUPĖS  (atnaujinta 2016 02 26)