• Šiais metais mūsų klubo sportininkai ir draugai susitiks vasaros stovykloje Šventojoje.

Visus mūsų klubo sportininkus kviečiame į tradicinio karate stovyklą, kuri šiais metais vyks puikiu vasarišku oru prie Baltijos jūros. Kviečiame vykti ne tik vaikus bet ir jų tėvelius.

Data: rugpjūčio 02-11 dienomis (1-a pamaina: rugpjūčio 2-6 dienos; 2-a pamaina: rugpjūčio 6-11 dienos), galima vyktį ir į abi pamainas.

Vieta: Šventosios pagrindinėje mokykloje.

Sąlygos: gyvensim mokyklos klasėse po 5-7 žmones. Miegosim lovose. Reikalinga sava balta patalynė (paklodė, antklodžių ir pagalvių užvalkalai). Sportuosim mokyklos sporto salėje, lauko aikštynuose. Maitinimas tris kartus per dieną ir naktipiečiai (vaisiai, jogurtai ir pan.). Sanitariniai mazgai ir dušai mokykloje.

Kaina: klauskite savo karate mokytojų užsiėmimų metu, e-paštu, arba telefonu;

Registracija: iki balandžio 24 dienos sumokant registracijos mokestį (jei vaikas persigalvoja ir į stovyklą nevažiuoja, registracijos mokestis negrąžinamas);

Kviečiame registruotis ir praleisti dalį atostogų kartu!