• Artėja kasmetinis Tradicinio karate turnyras "Žiemos taurė 2018"

Kaip ir kiekvienais metais Lietuvos tradicinio karate asociacija ir Tradicinio karate do klubas "Lūšis" visus tradicinį karate sportuojančius vaikus ir suaugusius kviečia į Tradicinio karate do turnyrą "Žiemos taurė 2018". Visus mūsų klubo lankytojus kviečiame ruoštis ir žinoma registruotis dalyvavimui iki sausio 27 d. Žemiau rasite varžybų reglamentą ir amžiaus grupes. Nepamirškite, kad galite dalyvauti ir komandinėse rungtyse! :)

DATA: 2018 m. VASARIO 3 D. (ŠEŠTADIENIS) 10.00 val. - startai, apdovanojimai suaugusiems nuo 3 kyu, 12.00 oficialus varžybų atidarymas, atrankinės varžybos, finalai. Apdovanojimai vyks varžybų metu, po kiekvienos amžiaus grupės kovų pabaigos.

VIETA: M. Romerio universitetas, Ateities 20, Vilnius.

TIKSLAI: suburti tradicinio karate do sportininkus, klubus; skatinti draugišką, nuoširdų bendravimą tarp praktikuojančių tradicinį karate do; pasikeisti patirtimi; populiarinti tradicinį karate do Lietuvoje; sudaryti sąlygas tobulinti įgūdžius siekiantiems didelio meistriškumo sportininkams, teisėjams.

TAISYKLĖS: WTKF (Pasaulinės tradicinio karate federacijos) taisyklės.

APSAUGOS: Jiuy/Ko-go kumite privaloma: dantų apsaugos - kapos. Rekomenduojama: bandažai (vaikinams), krūtinės ląstos apsaugos (merginoms).

REGISTRACIJA: iki sausio 27 d. (nurodant vardą, pavardę, amžių, rungtis kuriose dalyvausite ir ar bus reikalingas transportas. Už transportą į varžybas, jei jis reikalingas, mokama atskirai).

DALYVIAI: šiame turnyre gali dalyvauti tik LTKA klubai - nariai ir svečiai iš užsienio, klubai - nacionalinių tradicinio karate organizacijų priklausančių WTKF, nariai. Visų sportininkų kyu turi būti užregistruoti LTKA ar nacionalinėse tradicinio karate federacijose, Dan'ai WTKF.

TEISĖJAI: teisėjauja tik LTKA nacionalinės ar WTKF tarptautinės kategorijos teisėjai, turintys galiojančias teisėjų licenzijas išduotas LTKA ar WTKF.

PROTESTAI: protestai priimami tik pateikus juos pagal WTKF taisyklėse numatomas procedūras.

DALYVIŲ STARTINIAI MOKESČIAI: 20 Eur nepriklausomai nuo pasirinktų rungčių skaičiaus.

APDOVANOJIMAI: Specialiai gaminti renginiui medaliai, diplomai, prizai, taurės.

Turnyro rungtys ir amžiaus grupės (parsisųsti .pdf formatu)