• Kelionė į Dzūkijos nacionalinį parką - I-asis mūsų klubo sportininkų, tėvelių ir draugų žygis po Lietuvą - informatyvu, atraktyvu, gyva, įdomu!

  Dėl didelio Dzūkijos nacionalinio parko užimtumo ir dėl mūsų sudarytos įvairios programos, klubo keliautojai skirstomi pagal amžių: 1 grupė - iki 10 metų ir 2 grupė - nuo 11 metų. 

  Birželio 21-23 d. - 2 grupė (vaikai nuo 11 metų)

  Liepos 8-10 d. - 1 grupė (vaikai iki 10 metų) 

  Kelionės programa: išvykimas iš Vilniaus traukiniu 17.00 val. , 19.00 val. būsime Marcinkonyse. Apsigyvensim Dzūkijos nacionalinio parko Gamtos mokykloje. Vakare turėsim pasakojimą apie Dzūkiją, Marcinkonis, Dzūkijos nacionalinį parką. Laužas (jei leis oro sąlygos), vakarienė, nakvynė.

  Antra diena - anksti keliamės, pusryčiai, traukiniu išvažiuojame į Zervynas. Iš Zervynų baidarėmis plauksime Ūlos upe, grožėsimės gražiais Ūlos upės skardžiais ir nacionalinio parko kraštovaizdžiais. Trukmė ir maršrutas bus derinamas pagal vaikų amžių (2.5 arba 4 val.). Po plaukimo pietūs, poilsis. Pailsėjus per smėlėtus Dzūkijos miškus pėsčiomis, žiūrėdami į žemėlapį ir vadovaudamiesi kompasu grįšime į Marcinkonis (maršrutas apie 10 km - visiems įveikiamas). Vakarieniausime, aptarsime įspūdžius, nakvynė. 

  Trečia diena - pailsėję atsikelsime, pusryčiai, kelionė su gidu pėsčiomis į Čepkelių valstybinį gamtos rezervatą - Čepkelių pelkę. Tai viena seniausių ir unikaliausių Lietuvos miško pelkių. Susipažinę su šiuo gamtos lankytinu objektu grįšime į Marcinkonis, pasiruošime ir 19.20 val traukiniu išvyksime į Vilnių. Vilniaus geležinkelio stotyje būsime  21.20 val. 

  Preliminari kelionės kaina - apie 79-87 eurai. Bus patikslinta artimiausiu metu. Į kainą įskaičiuota: kelionės traukiniu Vilnius-Marcinkonys-Vilnius ir Marcinkonys-Zervynos, 2 nakvynės ir maitinimas 3 kartus per dieną, baidarių nuoma, gido paslaugos, Nacionalinio parko mokestis. 

  Registracija el. paštu [email protected], parašant vykstančiųjų vardus ir pavardes bei vaikų amžių:

  2 grupė - iki birželio 11 d.

  1 grupė - iki birželio 22 d.

  Grižti atgal